Presentation
xin3hp - dimanche 08 août 2021, 22:20
Je suis nouveau sur Coleka, ancien collectionneur de cartes Pokémon je suis ici pour vendre toute ma collection car j’ai grandit et souhaite m’en séparer.
|
Presentation
Je suis nouveau sur Coleka, ancien collectionneur de cartes Pokémon je suis ici pour vendre toute ma collection car j’ai grandit et souhaite m’en séparer. KeresésRészvételVan valami mesélnivalód? Egy történet a gyűjteményeidről? Egy új szerzemény, amit megmutatnál? Kérdésed van a közösséghez? Szeretnéd megmutatni a gyűjteményed? |