Bonjour a tous je m'appelle Dimitri et je vais vendre mes cartes Pokémon. A prix correct. Merci d'être assez poli avec moi. Bon achat a tous. Cordialement Dimitri.
|
Bonjour a tous je m'appelle Dimitri et je vais vendre mes cartes Pokémon. A prix correct. Merci d'être assez poli avec moi. Bon achat a tous. Cordialement Dimitri. KeresésRészvételVan valami mesélnivalód? Egy történet a gyűjteményeidről? Egy új szerzemény, amit megmutatnál? Kérdésed van a közösséghez? Szeretnéd megmutatni a gyűjteményed? |